Totem

Wysokość, góry, wspinanie – to fascynacja, której naturalną kontynuacją było powstanie firmy Totem. Była to odpowiedź na potrzeby rynku, poszukującego firmy specjalizującej się w wykonywaniu prac wysokościowych przy użyciu technik alpinistycznych.

Podstawę firmy stanowi zgrany zespół osób o wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu prac na wysokościach i obsłudze reklamy. Owocuje to profesjonalnym i pełnym zaangażowania podejściem do każdego zlecenia. W krótkim czasie pozyskaliśmy wielu klientów z którymi w większości, współpracujemy do tej pory.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia z zakresu: ratownictwa wysokościowego, uprawnienia SEP, uprawnienia UDT do obsługi podnośników przejezdnych, uprawnienia kontroli spawów VT1 i VT2, uprawnienia pilarza drzew, instruktor technik linowych, operator ścianek wspinaczkowych.

Zakres działalności

Prowadzimy działalność w zakresie prac wysokościowych, ale także zajmujemy się pełną obsługa reklamy wielkoformatowej. Więcej dowiesz się zapoznając się z naszą szczegółową ofertą.

Od 2007 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem firmy Tractel Polska w zakresie systemów zabezpieczeń prac wykonywanych na wysokościach.

100% zadowolonych klientów

Połączenie szerokiego dialogu klient — firma oraz dużego doświadczenia zespołu wykonawczego, procentuje solidnością i fachowością przy realizacji powierzonych zadań. Dowodem tego są: duża ilość zleceń i pozytywne referencje wystawiane przez naszych zleceniodawców.

Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.