Zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości

Firma TOTEM od wielu lat związana jest z pracami na wysokości. Oferta nasza obejmuje bogaty wybór systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości m.in. systemy asekuracji pionowej FABA oraz linowe systemy asekuracji poziomej TRAVSAFE firmy TRACTEL, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Uzupełnieniem oferty związanej ze stałymi systemami asekuracyjnymi są siatki asekuracyjno—ochronne.

Zapewniamy doradztwo, montaż, serwis i instruktaż obsługi dla wszystkich systemów asekuracyjnych.

Nasza oferta to także kompletny, najwyższej jakości, zgodny z wszystkimi aktualnymi normami sprzęt do prac na wysokości i ratownictwa wysokościowego dostępny w naszym nowo otwartym sklepie internetowym WysokosciowePrace.pl

Bezpieczeństwo prac na wysokościach (systemy asekuracyjne i sprzęt do prac) w naszej ofercie:

Systemy asekuracji poziomej

Jest to grupa produktów zapewniająca bezpieczeństwo pracy na odcinkach poziomych, takich jak dachy, suwnice, platformy załadunkowe, hangary lotnicze itp. Oferujemy 4 rodzaje systemów stałych oraz 1 system asekuracji poziomej stały: TRAVSAFE, TRAVSPRING, TRAVFLEX, FABA – szyny poziome, TIRASAFE.

czytaj więcej tutaj »

Systemy asekuracji pionowej

Systemy asekuracji pionowej zabezpieczają pracowników w przypadku prac wykonywanych m.in. na masztach, wieżach GSM, wieżach oświetleniowych, masztach i słupach stacji bazowych GSM.

Produkty oferowany przez nas to szynodrabiny i szyny asekuracyjne FABA w różnych odmianach oraz system linowy STOPCABLE.

czytaj więcej tutaj »

Punkty asekuracyjne

Stałe i mobilne punkty asekuracyjne (kotwiczące) są szczególnie użyteczne w miejscach trudnodostępnych. Montowane na stałe lub czasowo gdy wymagane jest to aby nie ingerowały w strukturę budynku. Szeroki asortyment produktów.

czytaj więcej tutaj »

Siatki ochronne i asekuracyjne

Siatki ochronne—asekuracyjne stanowią w wielu przypadkach idealne rozwiązanie sposobu zbepieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości. Duży wybór siatek o raz sposobów montażu umożliwia wszechstronne zastosowanie.

czytaj więcej tutaj »

Zestawienie systemów

System Asekuracja pionowa Asekuracja pozioma Charakterystyka
Faba A11 tak szynodrabiny i szyny
Faba A12 tak szynodrabiny i szyny
Faba AL2 tak szynodrabiny i szyny
Faba asekuracja pozioma tak szyny
Travsafe tak linki stalowe
Travflex tak linki stalowe
Travspring tak linki stalowe
Stopcable tak linki stalowe